Yalçın Dorse Lowbed Treyler

0212 735 39 49 pbx yalcin@yalcintreyler.com.tr

Menu

Basında Biz

Taşıyanlar Web Sitesi

Yalçın Dorse Bauma Fuarı’nda

- Basında Biz - 18 Nisan 2017


İnşaat ve iş makinaları konusunda dünyanın en etkin saygın ve büyük fuarlarından olan ve her üç yılda bir Münih’te düzenlenen Bauma Fuarı’nda Yalçın Dorse ürünleriyle yer aldı.

11/17 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen 31. Bauma Fuarı’na 60’ yakın ülkeden 3400 civarında firma katıldı. Fuarda inşaat, iş makinaları ve maden işletmelerinde kullanılan makina ve ekipmanlar ile bunların üretiminde kullanılan sistem ve parçalar sergilendi. İnşaat makinaları alanında trendler ve yeni iş imkanlarının da oluştuğu fuara Türkiye’den katılan Yalçın Dorse ürünleriyle boy gösterdi.

Bauma Uluslararası İnşaat ve Ekipmanları Fuarı, inşaat ekipmanları ve büyük projelere yönelik çözümlerin buluşma noktasını oluşturuyor. Özellikle inşaat kamyonları, ekipmanları, iş makinaları ve komponent üreticileri teknolojilerini bu fuarda sunuyor. Fuar’ın üç yılda bir düzenleniyor olması son dönemde inşaat ve madencilik alanında yapılan gelişmelerin bütün olarak tanıtılmasına ve anlaşılmasına önemli katkı sağlamakta. Bauma 2016 Türkiye’den de çok sayıda firmanında ürünlerini sergilediği ve ürünlerini küresel müşterilere sundukları bir fuar oldu. Fuara bu yıl Türkiye’den 150 civarında firma katılarak ürünlerini sergiledi.

Yalçın Dorse Bauma Fuarı’nda

Yalçın Dorse 31. Bauma Fuarı’nın Türk katılımcıları arasında yer alarak FN.830/2 nolu standında standart ürün yelpazesi içinde bulunan ve Yalçın Dorse tarafından üretilebilecek olan tüm Lowbed üretimi hakkında fikir veren 2 akslı hidrolik ve sökülebilir deve boyunlu ve dümenlenme özelliğine sahip, boyutu değiştirilebilen 5 akslı ürünlerini sergiledi.

Yalçın Dorse 2013 yılında da Bauma fuarına katılımcıları arasında yer almıştı. Bu fuarın katılımcıları arasında yer almak Yalçın Dorse için olduğu kadar Türk Yarı römork sanayi içinde özel ve önemli bir güç gösterisi oluşturuyor. Yalçın Dorse’nin kurucu ve yöneticisi olan Yalçın Şentürk sergilenen ürünlerini fuara yollama hazırlıkları sırasında Avrupa ve Asya’nın çeşitli ülkelerine ürünlerini ihraç etmekte olduklarını, fuara katılımının eski müşterilerle buluşma ve yeni müşterilere ulaşma, Türk müşterilerine Yalçın Dorse kalitesinin dünya standartlarında olduğunu bir kez daha gösterme amacını taşıdığını ifade etti. Şentürk; “Biz düzenlenen Bauma ve Hannover IAA başta olmak üzere çeşitli fuarlara düzenli olarak katılıyoruz. Bauma’da daha önce de yerimizi aldık. Türk firması olarak Yalçın Dorse’nin neler ürettiğini bir kez daha uluslararası pazarda tüm müşterilerimize gösterdik. Müşterilerimiz ürünlerimizi ve rakip ürünleri görme ve karşılaştırma imkanı buldular. Kalitemizi bir kez daha gördüler. Fuar katılımları bize yeni müşteriler kazandırıyor, mevcut müşterilerimizle ilişkilerimizin gelişmesine katkıda bulunuyor. Ayrıca sistem üreticilerinin yeniliklerini ve rakiplerin ne yaptığını da görmemizi sağlıyor” dedi.

Kaynak: http://www.tasiyanlar.com/haber/11080-bauma-2016-yalcin-dorse-bauma-fuari39nda.html


WhatsApp chat