Yalçın Dorse Lowbed Treyler

0212 735 39 49 pbx yalcin@yalcintreyler.com.tr

Menu

Basında Biz

Trans Medya

Yalçın Dorse İhracat Pazarlarını 4 Kıtaya Çıkardı

- Basında Biz - 18 Nisan 2017


4 kıtada 39 ülkeye ihracat yapan Yalçın Dorse, 2015 yılını başarıyla tamamladı. Geçtiğimiz yıl toplamda 94 adet siparişi başarıyla teslim eden firma ihracat ülkelerine yenilerini de eklemeyi başardı. 2015 yılında 3 yeni ülkeye ihracat yapmaya başlayan, Yalçın Dorse, aralık ayında 3 kıtada 5 ülkeye 7 araç teslimatı yaptı.

2016’da kampanyalarla müşterileri destekleyecekler

Türkiye’de inşaat ve hafriyat firmalarının önemli bir çoğunluğu Yalçın Dorse’nin yeni dizayn 3 akslı lowbed satın aldı. Özellikle Marmara Bölgesi’ndeki makine taşımalarının bir çoğunda söz konusu ürünler kullanıldı. Yalçın Dorse Satış Müdürü Selman Şentürk, Körfez Asma Köprüsü, Tüp geçit, 3. Köprü, 3. Havalanı gibi mega projelerde Yalçın Dorse ürünlerinin de kullanıldığına dikkat çekerek “2016 yılında daralan yurtiçi pazarı için müşterilerimeze daha yakın olacağız. Onları yeni kampanyalarla destekleyeceğiz.” dedi.

Yurtdışı pazarların ihtiyaçlarına yönelik ürün geliştiren Yalçın Dorse’nin kıtalara göre ürünleri şöyle:

Afrika

Bölge koşullarına tam uyumlu makaslı tandem sistemi ile enine konuşlandırılmış 6 aks. 4 metre uzama kabiliyeti. Hidrolik rampa ayakları.100 ton teknik taşıma kapasitesi bulunuyor.

Asya

Ortadoğu platform pazarı için geliştirilen yeni model uzar platform. Standart 13.60 uzunluğu var ve 7.5 metre uzayabiliyor ve arka iki aksı serseri.

Avrupa

İş makinası ve tekne taşımak için 2 aks havuzlu lowbed. Türkiye de en çok satan 2 aks lowbed’in arka aksını serseri yapılarak Avrupa’ya ihraç edildi.

Kaynak: http://www.transmedya.com/ticari-araclar/yalcin-dorse-ihracat-pazarlarini-4-kitaya-cikardi-h10408.html


WhatsApp chat